e-Woman.nl

e-Woman.nlNote de satisfaction: 4.9/5
13 votes, 1006 avis

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatutOuvert : Les clients peuvent afficher et acheter les produits
Langue, DeviseNéerlandais, Polonais, Euro

Avis

1006 avis ont été trouvés.

Agata van h.1 septembre 2017, 16:23

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Polecam. Super produkty i szybka dostawa.

Kasia1 septembre 2017, 15:40

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Regularnie zamawiam z tej strony produkty, jestem bardzo zadowilona.za kazdym taz dostaje gratis. goraco polecam

Daria31 août 2017, 15:41

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Świetny sklep, mnóstwo asortymentu do wyboru i przede wszystkim szybka dostawa :-). Polecam

Natalia28 août 2017, 17:30

Dwa razy zamawiałam produkty na tej stronie i za każdym razem byłam pozytywnie zaskoczona. Zamówienie kompletne, szybka dostawa i do tego krówka w prezencie :) Bardzo przyjemna współpraca

Sobon26 août 2017, 13:08

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Jestem bardzo zadowolona dostarczona paczka w danym dniu i szybko

O. Waroch22 août 2017, 11:38

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Następna paczuszka już u mnie. Expresowa wysyłka. Dziękuję raz jeszcze

Babalska19 août 2017, 13:08

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Super polecam produkty extra przesylka expresowa. Zamawiam już 2 raz zestaw i jestem mega zadowolona

Zosia18 août 2017, 23:06

Mega mega jeszcze raz mega!!! Super szybka dostawa, świetny kontakt ze sklepem. Świetne produkty, a lampa mnie urzekła

Roksana17 août 2017, 19:11

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Polecam! Szybka dostawa i miły kontakt

Zosia16 août 2017, 15:03

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Jestem mega zadowolona!!! Zakupiłam zestaw startowy z lampa led uv 24W. Jest super!!

Dagmara13 août 2017, 16:01

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko dostałam zamówione produkty. Napewno jeszcze nieraz złożę zamówienie. Polecam ten e-sklep z całego serca. Dziękuję za dołączone niespodzianki. Pozdrawiam

Daria8 août 2017, 13:00

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

100% zadowolenia

Sonja7 août 2017, 22:30

Dziękuję za reakcje, już sprawdzam :)

Sonja7 août 2017, 19:45

Dziewczyny jak robicie zamówienie i płacicie już za przesyłkę,dostajecie jakiegoś maila? Bo ja niestety żadnego nie dostałam..

e-Woman.nl7 août 2017, 21:35

Prosimy sprawdzić czy Pani konto jest zarejestrowane i potwierdzone w mailu. W razie problemu proszę o kontakt telefoniczny-zaradzimy sprawie :)

Murawska7 août 2017, 13:09

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Polecam :) szybka dostawa i kompletne zamowienie.

Sonja5 août 2017, 22:37

Dopisze że dostawa na terenie Holandii.

Sonja5 août 2017, 22:36

Dziewczyny, polecacie mi ta stronę ? Chciałbym zamówić starter z Semilac, nie wiem czy ta strona jest wiarygodna, jeżeli tak to jaka drogę wysyłkowa wybieracie przy zamówieniu??? Pozdrawiam

B M3 août 2017, 13:37

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

jak zwykle super bez problemu :)) polecam

Nazar1 août 2017, 19:11

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Jestem bardzo zadowolona, szybka dostawa.

Ania30 juillet 2017, 15:26

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Szybka dostawa oraz dobry kontakt

Liesbeth24 juillet 2017, 13:10

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Erg tevreden over eerste bestelling. Ik had eerst een vraag over de producten en deze werd snel beantwoord. Jammer dat 1 van de producten toch niet op voorraad. Hopelijk wordt deze na geleverd. Maar ik zal zeker vaker bestellen op deze site.

Paulina19 juillet 2017, 13:30

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Polecam!

Iza18 juillet 2017, 22:28

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Kolejne zamówienie i wszystko super!dziękuję za prezent.Polecam

Beata15 juillet 2017, 14:46

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Skladalam zamowienie drugi raz i napewno nie ostatni. Paczke dostawalam zawsze maksymalnie po 3 dniach. Goraco polecam.

Répertoire de boutiques en ligne

Catégories